Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Newcastle upon Tyne: Glas - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Newcastle upon Tyne: Glas

  • Meddelt
    19/08/2014
  • Offentliggjort
    20/02/2015
  • Frist
    16/03/2015
  • Åbning af tilbuddene
    16/03/2015
  • Tildelt
    10/07/2015
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ville de Liège – échevinat de l'instruction publique – cellule des marchés
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
22111000 Skolebøger
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
67,000.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,987,544.00 GBP
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
3
Referencenummer for tilbuddet
9RFG-C6PYWY
Beskrivelse

Supply of Glazing Materials.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/03/2015 11:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.