Publications Office of the EU
Spanien-Madrid: Ingeniørarbejder og bygværker - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Spanien-Madrid: Ingeniørarbejder og bygværker

  • Meddelt
    25/02/2019
  • Forventes offentliggjort
    01/03/2019
  • I dag
    31/08/2026
Status
Inaktiv
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
Udførelsessted
NUTS code: ES415 Salamanca
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
45220000 Ingeniørarbejder og bygværker
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,600,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

PC reposición servicios por electrificación de la línea Medina del Campo-Salamanca-Fuentes de Oñoro. Tramo: Salamanca-Fuentes de Oñoro.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Administrador de Infraestructuras Ferroviarias
By: Madrid
NUTS-kode: ES300
Land: ESP
Hovedadresse: www.adif.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not specified
Anslået værdi
1,600,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.