Publications Office of the EU
Tjenesteydelser i forbindelse med vedligeholdelse af udearealer: affaldsindsamling, affald på jorden og fejning - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Tjenesteydelser i forbindelse med vedligeholdelse af udearealer: affaldsindsamling, affald på jorden og fejning

  • Offentliggjort
    22/05/2024
  • Frist
    17/06/2024
  • Åbning af tilbuddene
    18/06/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Société d'Exploitation des Ports du Détroit
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90600000 Virksomhed i forbindelse med rydning og hygiejne i by- og landområder og lignende tjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,600,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2024-FCS-0038
Beskrivelse

Rammeaftalen vil blive gennemført ved indgåelse af efterfølgende kontrakter og udstedelse af indkøbsordrer i henhold til udbudsbetingelserne. Tjenesteydelserne betales ved hjælp af enhedspriser. De anslåede beløb er vejledende og omfatter alle fornyelsesperioder. Tilbagevendende affaldsindsamling i havneområdet i Calais havn

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467003
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.marches-publics.info/mpiaws/index.cfm?fuseaction=demat.termes&IDM=1467003
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
18/06/2024 16:00
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
3,600,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.