Publications Office of the EU
Polen-Gdansk: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende jernbaner og andet udstyr - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Gdansk: Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende jernbaner og andet udstyr

  • Tildelt
    27/08/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Pomorska Kolej Metropolitalna S. A.
Udførelsessted
NUTS code: PL63 Pomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL63 Pomorskie
Sektor (hoved-CPV)
50220000 Reparation, vedligeholdelse og tilhørende tjenesteydelser vedrørende jernbaner og andet udstyr
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,180,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
1,200,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
PKM/DO/SP/350/4/18
Beskrivelse

Przedmiotem niniejszego zamówienia jest sukcesywne świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług konserwacji, napraw bieżących, przeglądów oraz niezbędnej pomocy przy usuwaniu Awarii, Usterek i Wad Urządzeń SRK, stanowiących własność Zamawiającego (dalej jako „Przedmiot zamówienia”).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1,180,000.00
Endelig kontraktværdi
1,200,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Bombardier Transportation (ZWUS) Polska Sp. z. o. o.
Postadresse: Modelarska 12
By: Katowice
Postnummer: 40-142
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.