Publications Office of the EU
Østrig-Salzburg: Snedkerarbejde - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Østrig-Salzburg: Snedkerarbejde

  • Offentliggjort
    25/01/2018
  • Frist
    06/03/2018
  • Åbning af tilbuddene
    06/03/2018
  • Tildelt
    05/04/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Land Salzburg
Udførelsessted
NUTS code: AT323 Salzburg und Umgebung
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: AT32 Salzburg
Sektor (hoved-CPV)
45421000 Snedkerarbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
290,999.15 EUR
Referencenummer for tilbuddet
20603-B3/224/302-2018
Beskrivelse

Snedkerarbejder til gulve, vægge, lofter for udvidelse af sportshaller på erhvervsskolen Walserfeld i 5071 Wals, Schulstraße 7.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://landsalzburg.vergabeportal.at/Detail/54291
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/03/2018 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
290,999.15 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Strabag AG
Postadresse: Ortenburgerstraße 27
By: Spittal an der Drau
Postnummer: 9800
Land: AUT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.