Publications Office of the EU
Polen-Wipsowo: Dieselolie - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Wipsowo: Dieselolie

  • Offentliggjort
    02/12/2022
  • Frist
    04/01/2023
  • Åbning af tilbuddene
    04/01/2023
  • Tildelt
    08/02/2023
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Nadleśnictwo Wipsowo
Udførelsessted
NUTS code: PL622 Olsztyński
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL622 Olsztyński
Sektor (hoved-CPV)
09134100 Dieselolie
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
752,700.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
ZG.270.13.2022
Beskrivelse

Dostawa do Nadleśnictwa Wipsowo paliw płynnych i olejów do pojazdów mechanicznych na 2023 rok

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Nadleśnictwo Wipsowo
Postadresse: Wipsowo 51C,11-010 Barczewo
By: Wipsowo
NUTS-kode: PL622
Postnummer: 11-010
Land: POL
Kontaktperson: Piotr Kulas, Roman Gumułka
Hovedadresse: https://wipsowo.olsztyn.lasy.gov.pl/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/01/2023 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
752,700.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: FALCO Mazurkiewicz w wspólnicy sp. j., ul. Pstrowskiego 28, 10-602 Olsztyn
Postadresse:
By: Olsztyn
Postnummer:
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.