Publications Office of the EU
Frankrig-Saint-Denis: Bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Saint-Denis: Bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    07/09/2018
  • Frist
    24/09/2018
  • Åbning af tilbuddene
    26/09/2018
  • Tildelt
    12/10/2018
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Groupement de commandes EPSMR — CHGM
Udførelsessted
NUTS code: FRY40 La Réunion
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRY40 La Réunion
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
53,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
52,200.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Formålet med denne høring er på vegne af den offentlige institution for mental sundhed i Réunion at etablere en struktur for konsultationer og terapeutiske aktiviteter i Saint-Leu og vedrører kun parti 4 — snedkerarbejder af aluminium, som blev erklæret resultatløse under den tidligere procedure.
F-

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Cellule des marches - D2A
Postadresse: offre à déposer sur www.marches-securises.fr
By: Saint-Paul Cedex
NUTS-kode: FRY40
Postnummer: 97863
Land: FRA
Hovedadresse: http://www.marches-securises.fr
Elektronisk via:
http://www.marches-securises.fr
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
26/09/2018 14:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
53,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
52,200.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SARL Maroi
Postadresse: 76 route de Cambaie
By: Saint-Paul
Postnummer: 97460
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.