Publications Office of the EU
Bulgarien-Kozloduy: Servere - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Kozloduy: Servere

  • Offentliggjort
    10/03/2023
  • Frist
    06/04/2023
  • Åbning af tilbuddene
    07/04/2023
  • Tildelt
    08/06/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
АЕЦ КОЗЛОДУЙ ЕАД
Udførelsessted
NUTS code: BG313 Враца
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG313 Враца
Sektor (hoved-CPV)
48820000 Servere
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
198,270.00 BGN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
128,000.00 BGN
Referencenummer for tilbuddet
51007
Beskrivelse

Обществена поръчка с предмет: “Доставка на сървър за съхранение на данни” включва доставка на 2 (два) броя мрежови сървъри за съхранение на данни - Network-attached storage (NAS) с дисков капацитет мин. 960TB и нужните интерфейсни и захранващи кабели, монтажни елементи за монтаж в 19" комуникационен шкаф. Техническите изисквания са определени в Техническа спецификация №22.АЕЦ.ТЗ.473.
В обема на поръчката влиза и гаранционна поддръжка в рамките на не по-малко от 60 месеца от датата на приемане на доставката.
Офертите се изискват за покупка.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://app.eop.bg/today/276726
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
07/04/2023 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
198,270.00 BGN
Endelig kontraktværdi
128,000.00 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: АСАП ЕООД
Postadresse: бул. ЦАР БОРИС III-ти №.93-95, ет.2, офис 1`/едно прим/
By: гр. София
Postnummer: 1612
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.