Publications Office of the EU
CZ-Prag: Tjenesteydelser inden for skovbrug - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

CZ-Prag: Tjenesteydelser inden for skovbrug

  • Tildelt
    08/04/2011
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
77200000 Tjenesteydelser inden for skovbrug
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
517,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
498,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
787/2007/34/2011
Beskrivelse

Pěstební činnost 7 - ochrana proti loupání, divize Horní Planá, Lesní správa Chvalšiny, 2.Q.2011.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
517,000.00
Endelig kontraktværdi
498,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.