Publications Office of the EU
Redacció del projecte bàsic i executiu i posterior direcció d'obres del edifici bilag NEST - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Redacció del projecte bàsic i executiu i posterior direcció d'obres del edifici bilag NEST

  • Tildelt
    08/05/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Agrupació Europea de Cooperació Territorial - Hospital de la Cerdanya (AECT-HC)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES512 Girona
Sektor (hoved-CPV)
71220000 Arkitektprojektering
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
444,058.90 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Redacció del projecte i posterior direcció d'obres del edifici anneks Nest

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
CPV-kode

71220000 - Arkitektprojektering

66500000 - Tjenesteydelser i forbindelse med forsikring og pension

66000000 - Finansielle tjenester og forsikringstjenester

71300000 - Ingeniørvirksomhed

66510000 - Forsikringstjenester

Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Precio
Vægtning (procentdel, præcis) : 100.00
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
444,058.90 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: UTE PINEARQ SLP - BRULLET DE LUNA I ASSOCIATS SLP HDC
Postadresse:
By: Barcelona
Postnummer: 08024
Land:
Officiel betegnelse: UTE PINEARQ SLP - BRULLET DE LUNA I ASSOCIATS SLP HDC
Postadresse:
By: Barcelona
Postnummer: 08024
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.