Publications Office of the EU
Inredning för fastighetsprojekt i ett kvarter i Regeringskansliet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Inredning för fastighetsprojekt i ett kvarter i Regeringskansliet

  • Offentliggjort
    10/05/2024
  • Frist
    16/05/2024
  • Åbning af tilbuddene
    16/05/2024
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Regeringskansliet
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor (hoved-CPV)
39000000 Inventar (inkl. kontorinventar), boligudstyr, husholdningsapparater (ekskl. belysning) og rengøringsmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
12,000,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
FA2023/01615
Beskrivelse

Upphandlingen avser ett avtal som ska tillgodose Regeringskansliets behov av inredning i samband med ett fastighetsprojekt i ett kvarter i Regeringskansliet. Upphandlingen omfattar produkter från olika tillverkare av möbler, mattor, gardiner och belysning med mera. Upphandlingen omfattar även återbruk av redan befintliga möbler, samt tjänster för samordning, transport, logistik, montering och utplacering.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=15434&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=15434&GoTo=Tender
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/05/2024 12:01
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse:
Vægtning (procentdel, præcis) :
Anslået værdi
12,000,000.00 SEK
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: AB Yllw
Postadresse:
By: STOCKHOLM
Postnummer: 11435
Land:
Officiel betegnelse: Input interiör Stockholm Aktiebolag
Postadresse:
By: VÄSTRA FRÖLUNDA
Postnummer: 42130
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.