Publications Office of the EU
Tyskland-Altötting: Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Altötting: Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse

  • Offentliggjort
    12/10/2020
  • Frist
    11/03/2021
  • Tildelt
    11/05/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
InnKlinikum gKU Altötting und Mühldorf
Udførelsessted
NUTS code: DE21G Mühldorf a. Inn
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE214 Altötting
Sektor (hoved-CPV)
45312310 Arbejder i forbindelse med lynbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,648.40 EUR
Referencenummer for tilbuddet
395
Beskrivelse

4030.001 Blitzschutz.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.staatsanzeiger-eservices.de/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
7,648.40 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Franz Maier Blitzschutzbau GmbH
Postadresse: Johann-Hoffmann-Str. 5
By: Aidenbach
Postnummer: 94501
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.