-
Offentliggjort29/08/2017
-
Frist02/10/2017
-
Åbning af tilbuddene02/10/2017
-
Tildelt07/11/2017
-
I dag04/09/2026
Værktøjer
Letland-Riga: Vask og rensning
Veļas mazgāšanas un ķīmiskās tīrīšanas pakalpojumu nodrošināšana.
Officiel betegnelse: SIA “Rīgas Austrumu klīniskā universitātes slimnīca”
Nationalt registreringsnummer: 40003951628
Postadresse: Hipokrāta iela 2
By: Rīga
NUTS-kode: LV006
Postnummer: 1038
Land: LVA
Kontaktperson: Anna Bite; Edīte Tiltiņa
Hovedadresse: https://www.aslimnica.lv/
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.