Publications Office of the EU
Belgien-Evere: Våben, ammunition og tilbehør dertil - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Belgien-Evere: Våben, ammunition og tilbehør dertil

  • Offentliggjort
    26/10/2020
  • Frist
    23/11/2020
  • Tildelt
    25/03/2021
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
MRMP-L/A - Algemene Directie Material Resources - Divisie Overheidsopdrachten - Sectie "Land Systems " - Ondersectie "Verwerving"
Udførelsessted
NUTS code: BE Belgique/België
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
35300000 Våben, ammunition og tilbehør dertil
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
643,668.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
MRMP-L/A-20LA312bis-F18_0
Beskrivelse

Acquisition de Signal Day & Night

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not specified
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
643,668.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Grame
Postadresse:
By: Bruxelles
Postnummer:
Land: BEL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.