Publications Office of the EU
Universitätsklinikum Münster - Gebäude 2320 Studienhospital - Erweiterung Seminarbereich | 1051-G24 Innenputzarbeiten - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Universitätsklinikum Münster - Gebäude 2320 Studienhospital - Erweiterung Seminarbereich | 1051-G24 Innenputzarbeiten

  • Offentliggjort
    07/05/2024
  • Frist
    06/06/2024
  • Åbning af tilbuddene
    06/06/2024
  • Tildelt
    19/07/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Universitätsklinikum Münster
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA33 Münster, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45410000 Pudsearbejde
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
1051-G24
Beskrivelse

Innenputzarbeiten

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0Y6XY135AQCJ8
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.evergabe.nrw.de/VMPSatellite/notice/CXS0Y6XY135AQCJ8
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/06/2024 11:00
Tildelingsmetode
Preis
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ISP Fassadenbau GmbH
Postadresse:
By: Börrstadt
Postnummer: 67725
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.