Publications Office of the EU
Rumænien-Târgu Mureș: Kontrastmidler til røntgenundersøgelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Rumænien-Târgu Mureș: Kontrastmidler til røntgenundersøgelse

  • Offentliggjort
    10/04/2020
  • Frist
    15/05/2020
  • Åbning af tilbuddene
    15/05/2020
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
SPITALUL CLINIC JUDETEAN MURES
Udførelsessted
NUTS code: RO125 Mureş
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO125 Mureş
Sektor (hoved-CPV)
33696800 Kontrastmidler til røntgenundersøgelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,399,894.00 RON
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
12,946,281.30 RON
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
24014380_2020_PAAPD1130310
Beskrivelse

Digital pagt Duisburg skoler - IT-infrastruktur og lavspændingsteknologi (her: Pakke 32 SfSb kranskole i Duisburg-Wanheimerort)

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Spitalul Clinic Județean Mureș
Nationalt registreringsnummer: 24014380
Postadresse: Str. Bernady Gyorgy nr. 6, judetul Mureș
By: Târgu Mureș
NUTS-kode: RO125
Postnummer: 540072
Land: ROU
Kontaktperson: Nicoleta Sandor
Hovedadresse: http://www.spitaljudeteanmures.ro/
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med several operatører
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
15/05/2020 15:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.