Publications Office of the EU
Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora.

  • Offentliggjort
    03/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
  • Frist
    06/10/2026
  • Åbning af tilbuddene
    06/10/2026
Status
Offentliggjort
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Zachodni im. św. Jana Pawła II w Grodzisku Mazowieckim
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL913 Warszawski zachodni
Sektor (hoved-CPV)
33696000 Reagenser og kontrastmidler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
7
Referencenummer for tilbuddet
SPSSZ/49/D/26
Beskrivelse

1. Przedmiotem niniejszego zamówienia jest dostawa odczynników, testów diagnostycznych, pomocniczego sprzętu laboratoryjnego oraz dostawa odczynników do elektroferezy i immunofiksacji wraz z dzierżawą analizatora 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do SWZ

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/pn/szpitalzachodni/proceedings
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
06/10/2026 10:05
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.