-
Offentliggjort12/05/2018
-
Frist19/06/2018
-
Åbning af tilbuddene19/06/2018
-
Tildelt23/07/2018
-
I dag02/09/2026
Værktøjer
- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten
Litauen-Kretinga: Tilberedning af måltider
Perkančiosios organizacijos gydomų pacientų dietinio maitinimo paslaugas sudaro: dietinio maisto pagaminimas, jo išdavimas bei kiti su šia paslauga susiję aptarnavimo darbai. Paslaugos mato vienetas yra vieno paciento maitinimo per parą kaina. Vidutinis maitinamų pacientų skaičius per parą preliminariai yra 106 asmenys. Reikalavimai perkamai paslaugai nurodyti pirkimo sąlygų techninėje specifikacijoje.
Officiel betegnelse: Viešoji įstaiga Kretingos ligoninė
Nationalt registreringsnummer: 190300571
Postadresse: Žemaitės al. 1
By: Kretinga
NUTS-kode: LT
Postnummer: LT-97106
Land: LTU
Kontaktperson: Danguolė Paulauskienė
Hovedadresse: http://www.kretingosligonine.lt
Elektronisk via:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=397044&B=PPO
55322000 - Tilberedning af måltider
55500000 - Kantine- og cateringvirksomhed
Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.