Publications Office of the EU
PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

  • Tildelt
    02/09/2026
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
PREFETTURA DI VERONA
Udførelsessted
NUTS code: Ikke til rådighed
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH31 Verona
Sektor (hoved-CPV)
85311000 Sociale foranstaltninger med institutionsophold
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
27,716,278.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
DEFAULT_VALUE_CHANGE_ME
Beskrivelse

PROCEDURA APERTA PER STIPULAZIONE ACCORDO QUADRO SERVIZIO ACCOGLIENZA N. 900 MIGRANTI IN SINGOLE UNITA' ABITATIVE CON CAPIENZA MASSIMA DI 50 POSTI

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Ikke til rådighed
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
27,716,278.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ALBANUOVA SOCIETA'COOPERATIVA SOCIALE
Postadresse:
By: NOGARA
Postnummer: 37054
Land:
Officiel betegnelse: IGEA S.C.S.
Postadresse:
By: VERCELLI
Postnummer: 13100
Land:
Officiel betegnelse: ATI SAMARITANO
Postadresse:
By: VERONA
Postnummer: 37126
Land:
Officiel betegnelse: SPAZIO APERTO SOCIETA' COOPERATIVA SOCIALE
Postadresse:
By: BUSSOLENGO
Postnummer: 37012
Land:
Officiel betegnelse: A.CROSS ONLUS
Postadresse:
By: CAPRINO VERONESE
Postnummer: 37013
Land:
Officiel betegnelse: JOY SOCIETÀ COOPERATIVA ARL
Postadresse:
By: VERONA
Postnummer: 37121
Land:
Officiel betegnelse: CASCINA CLARABELLA COOPERATIVA SOCIALE ETS
Postadresse:
By: CORTE FRANCA
Postnummer: 25040
Land:
Officiel betegnelse: Cooperativa Sociale Famiglia Felice
Postadresse:
By: VERONA
Postnummer: 37135
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.