Publications Office of the EU
Tyskland-Düren: Udstyr til fotokopiering og offsettryk - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Tyskland-Düren: Udstyr til fotokopiering og offsettryk

  • Offentliggjort
    06/02/2020
  • Frist
    12/03/2020
  • Åbning af tilbuddene
    12/03/2020
  • Tildelt
    14/04/2020
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Wasserverband Eifel-Rur
Udførelsessted
NUTS code: DEA Nordrhein-Westfalen
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEA26 Düren
Sektor (hoved-CPV)
30120000 Udstyr til fotokopiering og offsettryk
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
E37378344
Beskrivelse

Lejekontrakt for fotokopieringsmaskiner, herunder vedligeholdelseskontrakt for Eifel-Rur Water Association (WVER) for 46 kopimaskiner for en periode på 48 måneder.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Wasserverband Eifel-Rur
Postadresse: Eisenbahnstr. 5
By: Düren
NUTS-kode: DEA26
Postnummer: 52353
Land: DEU
Hovedadresse: https://www.wver.de
Elektronisk via:
https://www.subreport.de/E37378344
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/03/2020 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Keller-Biiromaschinen GmbH
Postadresse: Auf der Hüls 181
By: Aachen
Postnummer: 52068
Land: DEU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.