Publications Office of the EU
Suministro, instalación y mantenimiento de un sistema para el mantenimiento predictivo de la flota de autobuses de TUSSAM. - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Suministro, instalación y mantenimiento de un sistema para el mantenimiento predictivo de la flota de autobuses de TUSSAM.

  • Offentliggjort
    09/08/2024
  • Frist
    27/09/2024
  • Åbning af tilbuddene
    09/10/2024
  • Tildelt
    05/05/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Comisión Ejecutiva de Transportes Urbanos de Sevilla, SAM
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES618 Sevilla
Sektor (hoved-CPV)
48460000 Programpakke til analyse-, forsknings-, beregnings- eller prognoseformål
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
688,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
240205
Beskrivelse

Suministro, instalación y mantenimiento de un sistema para el mantenimiento predictivo de la flota de autobuses de TUSSAM.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
required
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
09/10/2024 09:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Certificado con la etiqueta TiGR de ITxPT.
Vægtning (procentdel, præcis) : 5
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Oferta económica.
Vægtning (procentdel, præcis) : 50
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Propuesta técnica.
Vægtning (procentdel, præcis) : 45
Anslået værdi
688,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: ADN Mobile Solutions
Postadresse:
By: gijon
Postnummer: 33204
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.