Publications Office of the EU
Letland-Jelgava: Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Letland-Jelgava: Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)

  • Offentliggjort
    31/01/2018
  • Frist
    01/03/2018
  • Annulleret
    28/04/2018
  • I dag
    03/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Udførelsessted
NUTS code: LV003 Kurzeme
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: LV00 Latvija
Sektor (hoved-CPV)
38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Referencenummer for tilbuddet
LLU 2018/17/AK
Beskrivelse

Levering af systemer til opsamling og analyse af flygtige (VOC) og halvflygtige organiske forbindelser (SVOC) med termodesorberi som led i EFRU-projektet "Styrkelse af forskning, udviklingsinfrastruktur og institutionel kapacitet hos LLU og videnskabelige institutioner under dens tilsyn".

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Latvijas Lauksaimniecības universitāte
Nationalt registreringsnummer: 90000041898
Postadresse: Lielā iela 2
By: Jelgava
NUTS-kode: LV00
Postnummer: LV-3001
Land: LVA
Kontaktperson: Inese Sprukta
Hovedadresse: http://www.llu.lv
Elektronisk via:
www.eis.gov.lv
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
01/03/2018 15:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Proceduren er afsluttet
Tildeling af kontrakten
Proceduren er afsluttet
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.