Publications Office of the EU
Udlejning, samling, demontering, teknisk bistand og vedligeholdelse af lyd- og belysningsudstyr til de koncerter, der skal afholdes i udgaverne 2025, 2026, 2027 og 2028 af Donostiako Jazzaldia - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Udlejning, samling, demontering, teknisk bistand og vedligeholdelse af lyd- og belysningsudstyr til de koncerter, der skal afholdes i udgaverne 2025, 2026, 2027 og 2028 af Donostiako Jazzaldia

  • Offentliggjort
    16/04/2025
  • Frist
    15/05/2025
  • Åbning af tilbuddene
    16/05/2025
  • Tildelt
    30/04/2026
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Donostia Kultura - Victoria Eugenia Antzokia
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES212 Gipuzkoa
Sektor (hoved-CPV)
32321300 Av-materialer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
741,577.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
741,577.00 EUR
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
4
Referencenummer for tilbuddet
2025/06
Beskrivelse

Udlejning, samling, demontering, teknisk bistand og vedligeholdelse af lyd- og belysningsudstyr til de koncerter, der skal afholdes i udgaverne 2025, 2026, 2027 og 2028 af Donostiako Jazzaldia

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.contratacion.euskadi.eus/KPELicitacion
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/05/2025 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.