Publications Office of the EU
Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5 - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Suministro de fungibles para el Centro de cría de margaritifera auricularia en La Alfranca-Pastriz (Zaragoza) y patrones, fungibles de microbiología, cromatografía y de laboratorio para los laboratorios de Pirenarium y Bailín, T.M.. de Sabiñánigo (Huesca) LOTES 1 a 5

  • Offentliggjort
    03/05/2023
  • Frist
    29/05/2023
  • Åbning af tilbuddene
    14/07/2023
  • Tildelt
    21/11/2023
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Udførelsessted
NUTS code: ES24 Aragón
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES300 Madrid
Sektor (hoved-CPV)
33793000 Laboratorieartikler af glas
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
580,759.26 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
5
Referencenummer for tilbuddet
2023/A-SU-0044
Beskrivelse

Es procedimiento abierto artículo 156 LCSP

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Nationalt registreringsnummer: B99354607
Postadresse: Avda. Ranillas, Edificio A 3ª planta
By: Zaragoza
NUTS-kode: ES243
Postnummer: 50018
Land: ESP
Kontaktperson: Sociedad Aragonesa de Gestión Agroambiental, S.L.U. (SARGA)
Hovedadresse: https://contrataciondelestado.es
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/07/2023 12:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.