Publications Office of the EU
Bulgarien-Plovdiv: Kedler til centralvarmeanlæg - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Bulgarien-Plovdiv: Kedler til centralvarmeanlæg

  • Offentliggjort
    07/11/2017
  • Tildelt
    16/01/2020
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
„ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Udførelsessted
NUTS code: BG421 Пловдив
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: BG421 Пловдив
Sektor (hoved-CPV)
44621220 Kedler til centralvarmeanlæg
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
7,725,614.74 BGN
Referencenummer for tilbuddet
282-TP-19-TG-Д-З
Beskrivelse

Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи, като се използва квалификационна система № С-17-TP-TE-Д-26 с предмет „Доставка, монтаж, настройка и провеждане на функционални проби до готовност за работа на водогрейни котли с економайзери с мощност по 19 + 1 MW и прилежащите им системи“.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: „ЕВН България Топлофикация“ ЕАД
Nationalt registreringsnummer: 115016602
Postadresse: ул. „Христо Г. Данов“ № 37
By: Пловдив
NUTS-kode: BG421
Postnummer: 4000
Land: BGR
Kontaktperson: Теодора Караджова — търговски въпроси, Явор Николов — технически въпроси
Hovedadresse: www.evn.bg
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
7,725,614.74 BGN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: „Роберт Бош“ ЕООД
Postadresse: област София, община Столична, район „Лозенец“, бул. „Черни връх“ № 51б, бизнес център FPI, ет. 3
By: София
Postnummer: 1407
Land: BGR
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.