Publications Office of the EU
Polen-Bydgoszcz: Forbindsstoffer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Polen-Bydgoszcz: Forbindsstoffer

  • Offentliggjort
    14/03/2017
  • Frist
    27/04/2017
  • Tildelt
    04/07/2017
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Jurasz
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL613 Bydgosko-Toruński
Sektor (hoved-CPV)
33141110 Forbindsstoffer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1,612,287.20 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,446,299.30 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
39
Referencenummer for tilbuddet
NLZ. 2017. 271.25
Beskrivelse

2.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów opatrunkowych, opatrunków specjalistycznych i jałowych zestawów opatrunkowych określonych w załączniku nr 2 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia, zwanej dalej SIWZ. 2.2. Przedmiot zamówienia obejmuje 40 niepodzielnych części, dla których Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna i powinna spełniać szczegółowe wymagania określone w formularzach cenowych, stanowiących załącznik nr 2 do niniejszej specyfikacji istotnych warunków zamówienia, jak i wymagania zawarte w punkcie 3 niniejszej specyfikacji.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy
Postadresse: ul. M. Skłodowskiej-Curie 9
By: Bydgoszcz
NUTS-kode: PL613
Postnummer: 85-094
Land: POL
Kontaktperson: Bożena Kula
Hovedadresse: www.jurasza.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.