Publications Office of the EU
Polen-Koszalin: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Polen-Koszalin: Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed

  • Offentliggjort
    28/06/2017
  • Frist
    03/08/2017
  • Åbning af tilbuddene
    03/08/2017
  • Tildelt
    25/09/2017
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Województwo Zachodniopomorskie w imieniu którego postępowanie prowadzi Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Udførelsessted
NUTS code: PL42 Zachodniopomorskie
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL Polska
Sektor (hoved-CPV)
71000000 Arkitekt-, konstruktions-, ingeniør- og inspektionsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
42,276.20 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
9,750.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
ZZDW.6/391/118/8-2/2017
Beskrivelse

1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi polegającej na sprawowaniu nadzoru autorskiego zgodnie z art. 20 ust. 1 pkt 4 Prawo budowlane z dnia 7.7.1994 /Dz.U. 2016.290/ nad realizacją projektu pt.: Budowa obejścia m. Barlinek w ciągu drogi wojewódzkiej nr 151.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich
Postadresse: ul. Szczecińska 31
By: Koszalin
NUTS-kode: PL42
Postnummer: 75-122
Land: POL
Kontaktperson: Dorota Solniczek
Hovedadresse: www.zzdw.koszalin.pl
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/08/2017 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
42,276.20 PLN
Endelig kontraktværdi
9,750.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: KFG Spółka z o.o. sp.k.
Postadresse: ul. Wilczak 15
By: Poznań
Postnummer: 61-623
Land: POL
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.