Publications Office of the EU
Levering af 12 midlertidige mekaniske køretøjer (TOMCH) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Levering af 12 midlertidige mekaniske køretøjer (TOMCH)

  • Frist
    19/03/2024
  • Offentliggjort
    16/09/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
ΥΠΟΥΡΓΕΙΟ ΕΘΝΙΚΗΣ ΑΜΥΝΑΣ
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: EL301 Βόρειος Τομέας Αθηνών
Sektor (hoved-CPV)
35412000 Pansrede kampkøretøjer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
19,354,838.71 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ 1/2024
Beskrivelse

Undertegnelse af en kontrakt om levering af 12 midlertidigt anvendte mekaniske køretøjer (TOMCH) med simultantolkning af en 4-årig rammeaftale om deres fortsatte støtte (FOS) med samme økonomiske operatør.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: eu.europa.publications.PublicProcurement.electronic.submission.not-allowed
sen-info
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
19,354,838.71 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.