Publications Office of the EU
Zakup sprzętu pomiarowego dla Biur Kontroli na Miejscu - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Zakup sprzętu pomiarowego dla Biur Kontroli na Miejscu

  • Offentliggjort
    25/09/2024
  • Frist
    25/10/2024
  • Åbning af tilbuddene
    25/10/2024
  • Tildelt
    13/12/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Sektor (hoved-CPV)
38112100 Globale navigations- og positionsbestemmelsesudstyr (GPS eller tilsvarende)
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
3,264,000.00 PLN
Referencenummer for tilbuddet
DPiZP.2610.31.2024
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa na potrzeby Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa fabrycznie nowych, bez śladów używania lub uszkodzenia – 170 zestawów składających się z odbiorników GNSS wraz z kontrolerami w postaci komputerów polowych z zainstalowanym oprogramowaniem i elementami składowymi (dalej: „Sprzęt”; „Oprogramowanie”), wraz z co najmniej 24 miesięczną gwarancją, o parametrach określonych w Specyfikacji Technicznej A i B stanowiącej załącznik nr 1 do projektowanych postanowień umowy wraz z załącznikami stanowiących Załącznik nr 6 do specyfikacji warunków zamówienia (dalej: „SWZ”).

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://platformazakupowa.pl/pn/arimr
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/10/2024 11:00
Tildelingsmetode
Kriterium:
Type: price
Beskrivelse: Kryterium cena - 60 %
Vægtning (procentdel, præcis) : 60
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Termin dostawy Sprzętu wraz z Oprogramowaniem - 15 %
Vægtning (procentdel, præcis) : 15
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Okres gwarancji na Sprzęt i Oprogramowanie - 15 %
Vægtning (procentdel, præcis) : 15
Kriterium:
Type: quality
Beskrivelse: Dodatkowe parametry odbiornika GNSS - 10 %
Vægtning (procentdel, præcis) : 10
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
3,264,000.00 PLN
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: NaviGate Spółka z o.o.
Postadresse:
By: Kraków
Postnummer: 30-415
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.