Publications Office of the EU
Frankrig-Ivry-sur-Seine: Reparation og vedligeholdelse af testapparater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

- angiver tekst, der er oversat automatisk på dit browsersprog

Frankrig-Ivry-sur-Seine: Reparation og vedligeholdelse af testapparater

  • Offentliggjort
    25/08/2023
  • Frist
    25/09/2023
  • Åbning af tilbuddene
    25/09/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
etablissement Français du Sang
Udførelsessted
NUTS code: FR10 Île de France
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FR10 Île de France
Sektor (hoved-CPV)
50412000 Reparation og vedligeholdelse af testapparater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
172,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
2023EFSIDFR801
Beskrivelse

forebyggende og korrigerende vedligeholdelse af frysere -80°c
F-

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2368144&orgAcronyme=h8j
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/09/2023 17:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
172,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.