Publications Office of the EU
Tyskland-Idar-Oberstein: Vagttjenester - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tyskland-Idar-Oberstein: Vagttjenester

  • Offentliggjort
    15/03/2019
  • Frist
    25/04/2019
  • Tildelt
    18/11/2019
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundeswehr-Dienstleistungszentrum Idar-Oberstein
Udførelsessted
NUTS code: DEB15 Birkenfeld
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DEB15 Birkenfeld
Sektor (hoved-CPV)
79713000 Vagttjenester
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
6,931,963.20 EUR
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
108463
Beskrivelse

Bewachung von 2 Liegenschaften am Standort Baumholder (Lager Aulenbach mit MunLager und Lager Wilhelmswald).

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.