Publications Office of the EU
Negotiated tender regarding agreement on delivery and installation of 10kV switchgear - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Negotiated tender regarding agreement on delivery and installation of 10kV switchgear

  • Offentliggjort
    29/04/2026
  • Frist
    29/05/2026
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
I/S Vestforbrænding og datterselskaber
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DK012 Københavns omegn
Sektor (hoved-CPV)
31681400 Elektriske komponenter
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
26-01432
Beskrivelse

The tender concerns delivery and installation of 10kV switchgear. Please see detailed description in Appendix 1.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454387&TID=200415152&B=
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=454387&TID=200415152&B=
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.