Publications Office of the EU
Tjekkiet-Brno: Udstyr til ultralydsdiagnostik - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Tjekkiet-Brno: Udstyr til ultralydsdiagnostik

  • Offentliggjort
    26/05/2021
  • Frist
    22/06/2021
  • Åbning af tilbuddene
    22/06/2021
  • Tildelt
    19/08/2021
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně
Udførelsessted
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor (hoved-CPV)
33124120 Udstyr til ultralydsdiagnostik
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,480,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,327,500.00 CZK
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
29/2021
Beskrivelse

Předmětem plnění veřejné zakázky je dodání dvou UZV přístrojů.
Součástí dodávky přístrojů je i kompletní instalace, montáž a uvedení do provozu včetně instruktáže.
Veřejná zakázka je rozdělená na 2 samostatné části:
Část 1: Přístroj ultrazvukový diagnostický pro plastickou chirurgii;
Část 2: Přístroj ultrazvukový diagnostický nejvyšší třídy pro urologii.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.egordion.cz/nabidkaGORDION/profilfnusa
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
22/06/2021 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.