Publications Office of the EU
Frankrig-Le Muy: Generatoraggregater - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Frankrig-Le Muy: Generatoraggregater

  • Tildelt
    12/06/2023
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Service Départemental d'Incendie et de Secours du Var
Udførelsessted
NUTS code: FRL05 Var
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: FRL05 Var
Sektor (hoved-CPV)
31121000 Generatoraggregater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
112,236.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
2212_01
Beskrivelse

Le marché public porte sur la fourniture, livraison, installation, mise en service et maintenance de groupes électrogènes fixes sur des sites du Service Départemental d'Incendie et de Secours (SDIS) du Var.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
112,236.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: SE2M INDUSTRIE SARL
Postadresse: 391 Route Nationale 97
By: La Farlède
Postnummer: 83210
Land: FRA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.