Publications Office of the EU
Rumænien-Galati: Asfalt - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Galati: Asfalt

  • Tildelt
    13/07/2016
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ikke til rådighed
Udførelsessted
NUTS code: RO224 Galaţi
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
44113620 Asfalt
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
13,340,000.00
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
12,117,000.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Fabricarea si livrarea betonului asfaltic (mixturi asfaltice) BAD25, BA8, BA16, BA16mROAD+, MASF16, cod cpv – 44113620-7, pentru reparatii imbracaminti rutiere si trotuare.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
13,340,000.00
Endelig kontraktværdi
12,117,000.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Tancrad SRL
Postadresse: Str. Brailei nr. 169-J
By: Galati
Postnummer: 800343
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.