Publications Office of the EU
Datortillbehör och användarnära IT-produkter - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Datortillbehör och användarnära IT-produkter

  • Offentliggjort
    17/06/2025
  • Frist
    15/08/2025
  • Åbning af tilbuddene
    16/08/2025
  • Tildelt
    23/09/2025
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Tillväxtverket
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SE110 Stockholms län
Sektor (hoved-CPV)
30237000 Dele, tilbehør og artikler til datamater
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,800,000.00 SEK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
Ä 2025-1196
Beskrivelse

Tillväxtverket nuvarande avtal löper ut 2025-09-12 och myndigheten avser att upphandla motsvarande funktion för en ny ramavtalsperiod. Vi söker en kundanpassad webbutik med ett brett och djupt sortiment av efterfrågade produkter och produktkategorier. Det är viktigt att sortimentet är aktuellt och modernt. Tillväxtverket efterfrågar en leverantör som proaktivt arbetar för att förbättra och förenkla kundresan.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62627&GoTo=Tender
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=62627&GoTo=Tender
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/08/2025 00:00
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.