Publications Office of the EU
REZ Bayern_THB AA Bautzen - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

REZ Bayern_THB AA Bautzen

  • Offentliggjort
    30/10/2023
  • Frist
    28/11/2023
  • Tildelt
    24/01/2024
  • I dag
    05/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Bundesagentur für Arbeit Regionales Einkaufszentrum Bayern (mit Zuständigkeit für Bayern und Sachsen)
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE254 Nürnberg, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
85312510 Erhvervsrevalideringsvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
0.01 EUR
Referencenummer for tilbuddet
701-23-THB-20232
Beskrivelse

§ 49 Abs. 3 Nr. 7 SGB IX - Teilhabebegleitung für Menschen mit besonderem Förderbedarf

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.evergabe-online.de
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: tilladte
http://www.evergabe-online.de
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Ikke til rådighed
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
0.01 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Fortbildungsakademie der Wirtschaft FAW gemeinnützige Gesellschaft mbH
Postadresse:
By: Bautzen
Postnummer: 02625
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.