Publications Office of the EU
PL-Łódź: Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Łódź: Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje

  • Offentliggjort
    19/03/2013
  • Frist
    25/04/2013
  • Åbning af tilbuddene
    25/04/2013
  • I dag
    03/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Miasto Łódź – Zarząd Dróg i Transportu
Udførelsessted
NUTS code: PL711 Miasto Łódź
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
45233100 Byggearbejde i forbindelse med anlæg af hovedveje, veje
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
ZDiT-DZ.331.23.2013.
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest budowa przejazdów rowerowych.
1.Część I – Budowa przejazdów rowerowych wraz z sygnalizacja świetlną z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) al. Mickiewicza - ul. Łąkowa,
b) ul. Konstantynowska - ul. Krakowska,
c) al. Włókniarzy przy ul. Żubardzkiej,
d) ul. Zgierska przy ul. Stefana,
e) ul. Zgierska - ul. Julianowska,
g) ul. Zachodnia przy C.H. Manufaktura,
h) ul. Julianowska - ul. Żarnowcowej,
i) al. Mickiewicza - al. Kościuszki,
j) ul. Zgierska przy ul. Dolnej,
k) ul. Kopcińskiego przy ul. Jaracza,
1) ul. Wujaka przy ul. Puszkina,
ł) al. Włókniarzy przy ul. Lutomierskiej i Wielkopolskiej
m) ul. Sienkiewicza na przedłużeniu al. Schillera.
Zakres robót obejmuje:
- wyznaczenie za pomocą organizacji ruchu projektowanych przejazdów rowerowych wraz z przejściami dla pieszych,
- wykonanie odcinków dojazdowych dróg rowerowych i dowiązań ciągów pieszych w niezbędnym zakresie,
- korekta krawężników drogowych ( obniżenie istniejących krawężników) w obrębie przejazdów w niezbędnym zakresie,
- zaprojektowanie przejazdów przez torowiska tramwajowe,
- sygnalizacja świetlna wraz z zasilaniem elektrycznym na przebudowywanych przejazdach,
- roboty ziemne i nawierzchniowe,
- niezbędne rozbiórki,
- przełożenie istniejących nawierzchni w celu nawiązania do projektowanych odcinków,
- odtworzenie istniejących elementów naruszonych w trakcie prowadzenia prac.
2. Cześć II - Budowa przejazdów rowerowych wraz z brakującymi odcinkami dojazdowymi dróg rowerowych w lokalizacjach:
a) ul. Nowomiejska na wysokości głównych alejek Parku Staromiejskiego,
b) ul. Warszawska przy ul. Wycieczkowej,
c) al. Włókniarzy przy ul. 11 Listopada,
d) skrzyżowanie ul. Dąbrowskiego i Lodowej,
e) ul. Transmisyjna przy ul. Rokicińskiej,
g) ul. Pomorska przy ul. Lumumby,
h) ul. Lumumby przy ul. Pomorskiej,
i) ul. Zgierska przy ul. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus,
j) ul. Źródłowa na połączeniu Parku Helenów z Parkiem Ocalałych.
Zakres robót obejmuje:
- Prace przygotowawcze,
- Prace nawierzchniowe,
- Oznakowanie i urządzenia zabezpieczające,
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Tomie III SIWZ pn. „Dokumentacja projektowa oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych”.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/04/2013 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.