Publications Office of the EU
Forenede Kongerige, Det-Beckenham: Cateringvirksomhed - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Forenede Kongerige, Det-Beckenham: Cateringvirksomhed

  • Offentliggjort
    24/02/2020
  • Frist
    30/04/2021
  • I dag
    04/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Langley Park Learning Trust
Udførelsessted
NUTS code: UKI6 Outer London - South
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: UKI London
Sektor (hoved-CPV)
55520000 Cateringvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,057,222.00 GBP
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
CA7037
Beskrivelse

OJEU tender for 3 years.

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Langley Park Learning Trust
Postadresse: Langley Park School for Boys, South Eden Park Road
By: Beckenham
NUTS-kode: UKI
Postnummer: BR3 3BP
Land: GBR
Hovedadresse: www.lplt.org.uk
Elektronisk via:
https://suppliers.multiquote.com
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
4,057,222.00 GBP
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.