Publications Office of the EU
Spanien-Murcia: Uddannelsestilbud - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanien-Murcia: Uddannelsestilbud

  • Offentliggjort
    03/08/2022
  • Frist
    05/09/2022
  • Annulleret
    11/11/2022
  • I dag
    01/09/2026
Status
Canceled
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
Yes
Indkøber
Servicio Regional de Empleo y Formación. Comunidad Autónoma Región de Murcia
Udførelsessted
NUTS code: ES620 Murcia
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ES620 Murcia
Sektor (hoved-CPV)
80500000 Uddannelsestilbud
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
644,013.06 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Proceduren er afsluttet
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
2
Referencenummer for tilbuddet
57003/2022
Beskrivelse

El servicio que se contrata tiene por objeto el diseño, desarrollo y evaluación del Programa de formación e inserción con compromiso de contratación para mujeres víctimas de violencia de género o de trata y explotación sexual, cuyo objetivo es la atención personalizada a las mujeres que participen, a través de itinerarios integrados de inserción social y laboral que tengan en cuenta tanto las necesidades específicas de cada mujer como su punto de partida, y cuyo fin último sea mejorar su empleabilidad y promover su inserción profesional preferentemente en puestos de trabajo vacantes con los que se haya pactado el correspondiente compromiso de contratación.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
12/09/2022 10:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.