Publications Office of the EU
Italien-Verona: Elektricitet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Italien-Verona: Elektricitet

  • Offentliggjort
    22/01/2021
  • Frist
    22/02/2021
  • Tildelt
    24/03/2021
  • I dag
    31/08/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Azienda generale servizi municipali di Verona SpA
Udførelsessted
NUTS code: ITH31 Verona
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: ITH31 Verona
Sektor (hoved-CPV)
09310000 Elektricitet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
500,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
350,000.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Fornitura, posa in opera e messa in servizio di un container con sezione MT rispondente alle specifiche DY770 rev. 07 del 29.7.2011 e DY 770 A1 rev. 00 del 15.2.2012.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://agsmaim.bravosolution.com/web/login.html
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
500,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
350,000.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Boffetti SpA
Postadresse:
By: Calusco d'Adda
Postnummer:
Land: ITA
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.