Publications Office of the EU
Rumænien-Bucuresti: Grøntsager, frugt og nødder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Bucuresti: Grøntsager, frugt og nødder

  • Offentliggjort
    04/05/2016
  • Frist
    15/06/2016
  • Åbning af tilbuddene
    16/06/2016
  • Tildelt
    25/07/2016
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 1
Udførelsessted
NUTS code: RO321 Bucureşti
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
03220000 Grøntsager, frugt og nødder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
649,462.00 RON
Referencenummer for tilbuddet
Ikke til rådighed
Beskrivelse

Furnizarea de legume, fructe proaspete conform cerintelor caietului de sarcini si asigurarea transportului catre Complexele de Servicii Sociale, Centrele de Asistare si Ingrijire, Centrul de Primire Urgente, Case de tip Familial si CRRN din subordinea DGASPC Sector 1.
Valoarea estimata a contractului pana la 31.12.2016 este de 550 136,10 RON fara TVA si reprezinta valoarea estimata a prezentei proceduri (in functie de care se vor elabora si evalua ofertele).
Valoarea estimata a contractului ce contine si val posibilelor suplimentari este de 825 204,19 RON fara TVA.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
16/06/2016 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
649,462.00 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Alcomprod Trans
Postadresse: Intrarea Gavana nr. 1 ,sector 1
By: Bucuresti
Postnummer: 600151
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.