Publications Office of the EU
Slovakiet-Bratislava: Reparation og vedligeholdelse af biler - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovakiet-Bratislava: Reparation og vedligeholdelse af biler

  • Offentliggjort
    08/05/2023
  • Frist
    13/06/2023
  • Åbning af tilbuddene
    14/06/2023
  • I dag
    31/08/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Ministerstvo obrany Slovenskej republiky
Udførelsessted
NUTS code: SK Slovensko
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: SK Slovensko
Sektor (hoved-CPV)
50112000 Reparation og vedligeholdelse af biler
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
3,969,448.33 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
UpIA-EL3/1-156-1/2022
Beskrivelse

Predmetom zákazky je vykonávanie servisu, opráv a údržby vozidiel:
AUDI, VOLKSWAGEN, ŠKODA, KIA, HYUNDAI, MITSUBISHI, MAZDA, FORD, PEUGEOT, RENAULT, OPEL, VAZ, SUZUKI, TOYOTA, FIAT, HONDA, CITROEN, SEAT a DACIA.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.uvo.gov.sk/vyhladavanie/vyhladavanie-zakaziek/detail/459638
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Udbuddet omfatter indgåelse af en rammeaftale
Rammeaftale med single aktør
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
14/06/2023 10:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
3,969,448.33 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.