Publications Office of the EU
Tyskland-Frankfurt Main: Bygge- og anlægsarbejder - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Denne side indeholder indhold, der genereres automatisk for at forbedre søgemuligheder og tilgængelighed

- angiver CPV-koder, der er udledt af procedureteksten

Tyskland-Frankfurt Main: Bygge- og anlægsarbejder

  • Offentliggjort
    31/01/2018
  • Frist
    19/02/2018
  • I dag
    02/09/2026
Status
Indsendelse lukket
Kontrakttype
Works
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
DB Netz AG (Bukr 16)
Udførelsessted
NUTS code: DE94D Oldenburg, Landkreis
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: DE712 Frankfurt am Main, Kreisfreie Stadt
Sektor (hoved-CPV)
45000000 Bygge- og anlægsarbejder
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
1.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Referencenummer for tilbuddet
18FEI30880
Beskrivelse

ABS Oldenburg – Wilhelmshaven:
AS IIa Bahnverlegung Sande Allgemeiner Bau und AS IIIb PFA 6 Los 1 Allgemeiner Bau

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
http://www.deutschebahn.com/bieterportal
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Tjek sammenkædede dokumenter for detaljer
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
1.00 EUR
Endelig kontraktværdi
Ikke til rådighed
Tildeling af kontrakten
Ikke til rådighed
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.