Publications Office of the EU
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere) - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)

  • Offentliggjort
    11/10/2024
  • Frist
    25/11/2024
  • Åbning af tilbuddene
    25/11/2024
  • Tildelt
    22/01/2025
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Gemeente Almere
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: NL230 Flevoland
Sektor (hoved-CPV)
71300000 Ingeniørvirksomhed
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
Ikke til rådighed
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
354,100.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
ING-24-014
Beskrivelse

Ingenieursdiensten, inmeten/inpeilen sloten en greppels gemeente Almere en indien nodig, aansluitend uitvoeren van bodemonderzoek Inpeilen en inmeten inclusief aanvullend bodemonderzoek van sloten en greppels gemeente Almere

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.tenderned.nl/aankondigingen/overzicht/352758
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
25/11/2024 09:05
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Inpeilen en bodemonderzoek sloten en greppels (Almere)
Anslået værdi
Ikke til rådighed
Endelig kontraktværdi
354,100.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Tijhuis Ingenieurs B.V.
Postadresse:
By: HOORN
Postnummer: 1624NR
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.