Publications Office of the EU
Rumænien-Piatra Neamț: Skovhugst - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Rumænien-Piatra Neamț: Skovhugst

  • Tildelt
    24/08/2023
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA, prin Direcția Silvică Neamț
Udførelsessted
NUTS code: RO214 Neamţ
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: RO214 Neamţ
Sektor (hoved-CPV)
77211100 Skovhugst
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
51,710.08
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
47,818.48 RON
Referencenummer for tilbuddet
10244/18.07.2023
Beskrivelse

Servicii de exploatare forestiera si transport busteni, conform caietului de sarcini.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Not applicable
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Lowest price
Anslået værdi
51,710.08
Endelig kontraktværdi
47,818.48 RON
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: PAPI DRAGOS SRL
Postadresse: Strada Principala, Nr. 201
By: Tarcau
Postnummer: 617445
Land: ROU
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.