Publications Office of the EU
Østrig-Graz: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Østrig-Graz: Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet

  • Offentliggjort
    24/05/2022
  • Frist
    04/07/2022
  • Tildelt
    18/07/2022
  • I dag
    02/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Arbeitsmarktservice Steiermark
Udførelsessted
NUTS code: AT22 Steiermark
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: AT22 Steiermark
Sektor (hoved-CPV)
85100000 Tjenesteydelser inden for sundhedsvæsenet
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
445,500.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
445,500.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
141.122
Beskrivelse

Erstellung von Arbeitsmedizinischen Gutachten gemäß §§ 9, 10, 11 AlVG

Indsendelsesmetode
Tilbud og ansøgninger om deltagelse sendes til:
Officiel betegnelse: Arbeitsmarktservice Steiermark
Nationalt registreringsnummer: 9110002553327
Postadresse: Babenbergerstraße 33
By: Graz
NUTS-kode: AT22
Postnummer: 8020
Land: AUT
Hovedadresse: www.ams.at
Elektronisk via:
https://ams.vergabeportal.at/Detail/126957
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Udførelsessted
Tildelingsmetode
Not applicable
Anslået værdi
445,500.00 EUR
Endelig kontraktværdi
445,500.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BBRZ Österreich
Postadresse:
By: Linz
Postnummer:
Land: AUT
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.