Publications Office of the EU
Průtokový cytometr se sorterem - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Průtokový cytometr se sorterem

  • Offentliggjort
    28/01/2025
  • Frist
    24/02/2025
  • Tildelt
    28/04/2025
  • I dag
    06/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Vysoké učení technické v Brně
Udførelsessted
NUTS code: Flere udførelsessteder
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Sektor (hoved-CPV)
38000000 Laboratorieudstyr, optisk udstyr og præcisionsudstyr (ikke briller)
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
4,545,000.00 CZK
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
4,544,000.00 CZK
Referencenummer for tilbuddet
01/2025
Beskrivelse

Předmětem veřejné zakázky je dodávka průtokového cytometru se sortérem. Součástí dodávky je doprava, instalace zboží a zaškolení obsluhy. Podrobně je předmět veřejné zakázky vymezen technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí zadávací dokumentace.

Indsendelsesmetode
Elektronisk via:
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Tilbud kan afgives
Elektronisk indsendelse: påkrævet
https://www.tenderarena.cz/profil/zakazka/detail.jsf?id=768394
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Ikke til rådighed
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
Ikke til rådighed
Tildelingsmetode
Nabídková cena
Anslået værdi
4,545,000.00 CZK
Endelig kontraktværdi
4,544,000.00 CZK
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: BioTech a.s.
Postadresse:
By: Praha - Strašnice
Postnummer: 10800
Land:
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.