Publications Office of the EU
PL-Katowice: Arbejdsstationer - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

PL-Katowice: Arbejdsstationer

  • Offentliggjort
    28/09/2011
  • Frist
    03/11/2011
  • Åbning af tilbuddene
    03/11/2011
  • Tildelt
    30/11/2011
  • I dag
    04/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Supplies
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach
Udførelsessted
NUTS code: PL22A Katowicki
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
30214000 Arbejdsstationer
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
402,547.84 PLN
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
503,697.03 PLN
Se mere i hvert enkelt parti
Antal delkontrakter
12
Referencenummer for tilbuddet
BI/I/323/91/11
Beskrivelse

Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu informatycznego i oprogramowania: zadanie 1 Pendrive.
Pendrive 8GB Ilość – 10 szt.
302 34 600-4 Pamięć flash zadanie 2 Drukarki
Kolorowa drukarka atramentowe A3 Ilość – 1 szt.
Drukarka czarno-biała sieciowa laserowa Ilość - 3 szt.
302 32 150-0 Drukarki atramentowe
302 32 110-8 Drukarki laserowe zadanie 3 Drukarka
Drukarka atramentowa przenośna Ilość - 1 szt.
302 32 150-0 Drukarki atramentowe zadanie 4 Urządzenia do rozbudowy istniejącego systemu wizyjnego
Odbiornik sygnału Ilość - 5 szt.
Nadajnik sygnału Ilość - 5 szt.
Oprogramowanie Ilość - 5 szt.
Przewód STP Ilość – 500 m.
Obudowa natynkowa Ilość - 5 szt.
Adapter Ilość - 10 szt.
Gniazdo Ilość - 10 szt.
Kabel Ilość - 15 szt.
324 22 000-7 Elementy składowe sieci
324 21 000-0 Okablowanie sieciowe
324 20 000-3 Urządzenia sieciowe
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego zadanie 5 Akcesoria komputerowe
Pendrive 4GB Ilość – 100 szt.
Bateria do netbooka Ilość –10 szt.
Dysk SATA II SSD 2,5” 128GB w obudowie Ilość - 14 szt.
Karta Express Card Ilość - 10 szt.
Pamięć RAM 2x4GB do PC DDR2/800 dual chanel kit Ilość - 1 szt.
Rozbudowa istniejącego stosu przełączników KVM ATEN Ilość – 1 zestaw.
Konwerter Fast Ethernet Ilość – 2 sztuki.
Światłowodowy kabel kros. Ilość – 2 sztuki.
Switch zarządzalny Ilość – 1 sztuka.
302 34 600-4 Pamięć flash
302 37 130-9 Karty komputerowe
324 22 000-7 Elementy składowe sieci
302 37 100-0 Części komputerów zadanie 6 Rozbudowa istniejącej infrastruktury serwerowej
Zasilacze, Dyski twarde, Kontrolery, Moduły pamięci, Dedykowane porty zarządzające.
48821000-9 Serwery sieciowe zadanie 7 Komputer stacjonarny
Komputer stacjonarny z monitorem LCD 19 i oprogramowaniem Ilość - 19 zestawów.
Komputer przenośny wraz z urządzeniami peryferyjnymi Ilość 2 komplety.
Komputer przenośny z oprogramowaniem Ilość - 1 zestaw.
Projektor multimedialny Ilość - 1 zestaw. Urządzenie wielofunkcyjne Ilość - 1 zestaw.
302 14 000-2 Stacje robocze
302 13 100-6 Komputery przenośne
486 20 000-0 Systemy operacyjne
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego
302 31 310-3 Wyświetlacze płaskie
323 22 000-6 Urządzenia mutlimedialne zadanie 8 szafa informatyczna, UPS, komputery i inne
Szafa teleinformatyczna Ilość - 1 zestaw.
Rozbudowa istniejącej infrastruktury informatycznej.
UPS do montażu w szafie rozdzielczej Ilość – 2 szt.
Komputer stacjonarny w obudowie mini-desktop Ilość – 5 zestawów.
Komputer przenośny z oprogramowaniem Ilość – 5 zestawów.
302 36 000-2 Różny sprzęt komputerowy
311 54 000-0 Bezprzestojowe źródła energii
302 14 000-2 Stacje robocze
302 13 100-6 Komputery przenośne
486 20 000-0 Systemy operacyjne
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego
302 31 310-3 Wyświetlacze płaskie zadanie 9 Komputer przenośny
Komputer przenośny z oprogramowaniem Ilość – 2 zestawy.
302 13 100-6 Komputery przenośne
486 20 000-0 Systemy operacyjne
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego zadanie 10 Komputer stacjonarny
Komputer stacjonarny z monitorem LCD 19 i oprogramowaniem Ilość - 3 zestawy.
Komputer przenośny z oprogramowaniem Ilość – 1 zestaw.
302 14 000-2 Stacje robocze
302 13 100-6 Komputery przenośne
486 20 000-0 Systemy operacyjne
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego
302 31 310-3 Wyświetlacze płaskie zadanie 11 Komputery
Komputer stacjonarny Ilość - 2 szt.
Komputer przenośny Ilość - 1 szt.
302 14 000-2 Stacje robocze
302 13 100-6 Komputery przenośne
486 20 000-0 Systemy operacyjne
487 00 000-5 Pakiety oprogramowania użytkowego
302 31 310-3 Wyświetlacze płaskie zadanie 12 Licencje oprogramowania antywirusowego – 2000 licencji
487 61 000-0 Pakiety oprogramowania antywirusowego
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for one or more lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
03/11/2011 11:00
Udførelsessted
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.