Publications Office of the EU
Slovenien-Izola - Isola: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse - EU-udbud
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Slovenien-Izola - Isola: Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse

  • Offentliggjort
    26/09/2014
  • Frist
    04/11/2014
  • Åbning af tilbuddene
    04/11/2014
  • Tildelt
    01/12/2014
  • I dag
    01/09/2026
Status
Tildelt
Kontrakttype
Services
Genstand for fornyelse
No
Indkøber
Komunala Izola d.o.o. Komunala Isola s.r.l.
Udførelsessted
NUTS code: SI Slovenija
Indkøbers beliggenhed
NUTS code: Ikke til rådighed
Sektor (hoved-CPV)
90000000 Tjenesteydelser i forbindelse med spildevand, affald, rengøring og miljøbeskyttelse
Samlet anslået kontraktværdi (ekskl. moms)
2,200,000.00 EUR
Samlet endelig kontraktværdi (ekskl. moms)
2,425,940.00 EUR
Referencenummer for tilbuddet
JN 4/2014
Beskrivelse

Izvajanje raznih rednih in interventnih del iz dejavnosti naročnika.

Indsendelsesmetode
Ikke til rådighed
Tilbud kan afgives
Submission for all lots
Oplysninger om en offentlig kontrakt, en rammeaftale eller et dynamisk indkøbssystem
Bekendtgørelsen vedrører en offentlig kontrakt
Fremgangsmåden ved åbning af tilbud (dato)
04/11/2014 12:00
Udførelsessted
Tildelingsmetode
The most economic tender
Anslået værdi
2,200,000.00 EUR
Endelig kontraktværdi
2,425,940.00 EUR
Tildeling af kontrakten
Officiel betegnelse: Fehmi Mejzinolli S.P.
Postadresse: Ulica svobode 33
By: Izola - Isola
Postnummer: 6310
Land: SVN
Forudgående oplysninger
Kontrakt
Tildeling
Footnote - legal notice

Det indhold, der offentliggøres på denne side, er udelukkende tænkt som en supplerende tjeneste og har ingen retsvirkning. EU's institutioner påtager sig intet ansvar for dens indhold. De officielle udgaver af de relevante udbudsbekendtgørelser er dem, der er offentliggjort i tillægget til Den Europæiske Unions Tidende og findes i TED. Disse officielle tekster er tilgængelige direkte via linkene på denne side. Yderligere oplysninger findes i meddelelsen om udbudsbetingelser og ansvar.